fbpx
+38 096 961 51 55 (тільки для Києва) mail@jurist-blog.com.ua

Адвокат Олена Доманчук

 

N

12 років юридичної практики (м. Київ)

N

З лютого 2012 року– адвокатська діяльність (свідоцтво №4852 від 28.02.2012)

N

Радник KPD Consalting Law Firm, керівник практики Приватні Клієнти 

N

За підсумками 2017, 2018, 2019 років практика Приватні Клієнти KPD Consalting Law Firm, очолювана адвокатом Оленою Доманчук, увійшла до 15 найкращих в Україні за даними міжнародного видання The Legal 500

N

Спікер на юридичних та бізнес заходах, (E-commerce, Асоціація правників України  тощо), запрошений експерт на телебаченні

Юрист-блог – авторський ресурс адвоката Олени Доманчук, де громадяни та представники бізнесу можуть ознайомитися з експертними юридичними роз’ясненнями щодо різних сфер життєдіяльності: від здійснення підриємницької діяльності до розірвання шлюбу.

Оленою Доманчук, при необхідності, може бути надана юридична допомога.

Ми допомагаємо розібратися у юридичних тонкощах ситуації, пропонуємо оптимальний варіант її розв’язананя, а за необхідності – захистимо ваші інтереси у суді.

Ми знаємо, як: 

  • Правильно оформити договірні відносини, а за необхідності  стягнути штраф з невідповідального контрагента
  • Здійснювати підприємницьку діяльність, щоб не було питань у  контролюючих органів
  • Максимально вигідно розділити майно (між співвласниками бізнесу, подружжям або спадкоємцями)
  • Стягнути аліменти і залишити дитину проживати з собою
  • Відшкодувати матеріальну та моральну шкоду
  • Оскаржити незаконні дії органів державної влади та їх посадових осіб
  • Поновитися на роботі і отримати суму коштів за весь час вимушеного прогулу
  • Спростувати поширену недостовірну інформацію
  • Підготувати потужну позовну заяву, яку задовольнить суд

За підсумками 2019 року ми допомогли 247 фізичним особам та представникам бізнесу, а у 91 % справ нам вдалося у отримати рішення на користь наших клієнтів.

В своїй діяльності керуємося принципами:

 

W

Професіоналізм та відповідальність – взяту на себе роботу виконуємо якісно, в повному обсязі та у встановлений строк

W

Звітування про виконану роботу – на всіх етапах інформуємо про виконаний обсяг робіт, досягнуті результати, а також подальші дії, їх зміст та мету

W

Конфіденційність – будь-яка інформація, що стала відома у зв’язку з наданням юридичних послуг, суворо охороняється та є недоступною для третіх осіб

W

Обґрунтована ціна послуг – вартість юридичних послуг є обгрунтованою, співмірною до складності справи. Відшкодовуємо клієнтам через суд суму за рахунок іншої сторони вартість нашого гонорару.  

W

Чіткий порядок оплати – загальна вартість юридичних послуг є остаточною та не переглядається у бік збільшення. Практикуємо оплату 50 % авансу і 50 % оплати по закінченню. 

Отримати консультацію

Умови отримання консультації

Локація. Надання юридичних консультацій, а також представництво інтересів у судах здійснюємо на території міста Києва та Київської області (за виключенням окремо обговорених випадків). Тому, якщо ви не знаходитись на вказаній території, допогти вам не зможемо.

Оплата. Юридичні консультації, а також юридичний аудит вашої ситуації є платними. У випадку, якщо в подальшому ми займемося вашою справою, ціна консультації ціна буде включена як передплата за послуги.

Взаємодія. Після отримання від вас замовлення на консультацію, ми протягом доби зв’язуємося з вами і домовляємося про зустріч в офісі. В окремих випадках ми можемо домовитися про надання письмової юридичної консультації.

Надання усних консультацій по телефону без аналізу документів не здійснюється.

 

9 + 11 =