fbpx
+38 096 961 51 55 (тільки для Києва) mail@jurist-blog.com.ua

Судовий захист

Судове представництво для захисту порушених прав та інтересів фізичних осіб та бізнесу у національних судах України (місто Київ та Київська область)

АДВОКАТ ОЛЕНА ДОМАНЧУК

Замовити консультацію

Плануєте звернутися до суду? 

Трапляються випадки, коли єдиним варіантом, щоб захистити свої законні права, є звернення до суду.

Для того, щоб отримати позитивне рішення потрібно не тільки бути правим, але ще й обгрунтовано, логічно і процесуально коректно донести позицію до суду, звертути увагу на деталі та в підсумку бути більш переконливим ніж опонент.

Звернення до адвоката, що спеціалізується на судових справах, є важливою передумовою для досягненя позитивного результату.

 

Як ми можем бути вам корисними?

Юридична експертиза

Ми проводимо детальний аналіз вашої ситуації у розрізі діючого законодавтсва України. Більше того, ми вивчаємо актуальну судову практику в аналогічних справах, щоб надати об’єктивну інформацію щодо ваших судових перспектив.

 

Юридична консультація

Ми просто і доступно роз’яснюємо, що і як треба зробити, для того щоб максиамально вигідно для себе вирішити спірне питання. Якщо дозволяє ситуація, пропонуємо заходи досудового врегулювання спору. 

Звернення до суду

Якщо досягти правди у вашій ситуації можливо лише шляхом звернення до суду, ми підготуємо аргументовану та переконливу позовну заяву, а також забезпечимо представництво ваших інтересів під час судових слухань.

 

Ми не зможемо Вам допомогти, якщо Ви бажаєте отримати юридичну конультацію по телефону. Без аналізу інформації, з’ясування обставин справи будь-яка консультація буде поверхневою, неточною та неякісною.

Адвокат Олена Доманчук

Олена Доманчук, адвокат, радник провідної української юридичної фірми KPD Consalting, керівник практики Праватні Клієнти. 

Спеціалізація: вирішення спорів (судове представництво), права людини, корпоративні та комерційні питання.

Результати:

  • У 2017, 2018 роках Топ-15 за підсумками міжнародного дослідженням The Legal 500 у сфері Приватних Клієнтів (фізичні особи)
  • 247 справ та консультацій за 2019 рік
  • У 91% судових справ досягнуто позитивний для Клієнтів результат
  • Практичний досвід 12 років, адвокатська діяльність з 2012 року.

 

Останні проекти

W

Захищено інтереси громадянина Німеччини  в судах України щодо визнання права власності на майно, загальною вартістю 500 000 євро

W

Успішне редставлення інтересів Клієнта в суді першої інстанції щодо стягнення аліментів та додаткових витрат на дитину за останні 3 роки

W

Здійснено представництво інтересів клієнта у взаємовідносинах з банком щодо оформлення договірних відносин оренди нежитлового нерухомого майна для підприємницької діяльності

W

Отримано завдяки звернення до суду  відшкодування страхової виплати на суму 250 000 грн.

W

Надано правову допомогу та здійснено досудове врегулювання спору між власниками майна вартістю 600 000 доларів США.

W

Успішне представлення інтересів клієнта – громадянина Російської Федерації в нотаріальних органах щодо реєстрації спадщини.

Вартість послуг

Вартість судового представництва є завжди обґрунтованою та співмірною по відношенню до складності справи; визначається після вивчення усієї наявної інформації, проведення юридичного аудиту.

В ході розгляду справи у суді ми вживаємо заходів щодо стягнення з іншої сторони витрачені вами кошти на оплату юридичних послуг.

Юридична консультація та юридичний аудит ситуації є платними. За результатами лише однієї консультації ви отримаєте чітке розуміння своєї ситуації та перспективи її розв’язання.

У випадку, якщо в подальшому ми займемося вашою справою, ціна консультації та аудиту  буде включена як передплата за послуги.

Замовити консультацію

4 + 7 =