fbpx

Про Юрист-блог

 

Концепція Юрист-блогу

Головною ідея заснування Юрист-блогу було створення онлайн-платформи із якісним юридичним контентом. Як для звичайних людей, так і для юристів.

Перш за все, мова йде про юридичні консультації, в яких юристи простою та доступною мовою розкладають “по поличках” складні та, часом, абсолютно незрозумілі правові конструкції.

Такі консультації по суті є покроковими інструкцями та алгоритмами, після ознайомлення з якими, звичайна людина, яка не розуміється на праві взагалі, чітко усвідомлює, що їй далі робити і що від неї вимагає закон.

Крім цього, Юрист-блог – це також майданчик для експертних правових позицій.

Ми створили можливість професійним юристам ділитися своїми думками щодо актуальних правових проблем. А іншим юристам – легко знаходити в мережі Інтернет такий контент і брати цікаві ідеї собі “на озброєння”.

Обличчя Юрист-блогу

Засновником та головним редактором Юрист-блогу є адвокат Олена Доманчук, радник юридичної фірми KPD Consalting Law Firm, керівник практики Приватні Клієнти.

Олена Доманчук

Олена Доманчук

засновник проєкту Юрист-блог

  • адвокат, радник KPD Conalting Law Firm, керівник практики Приватні Клієнти
  • спеціалізація – цивільні, сімейні, спадкові питання
  • за підсумками 2018-2021 рр. за даними міжнародної оцінки Legal 500 відзначено як одного з найкращих юристів у практиці Приватні Клієнти

Публікації Олени Доманчук на Юрист-блозі.

На Юрист-блозі ви можете знайти юридичні консультації та експертні правові позиції науковців провідних юридичних ВНЗ України – Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Національного університету “Одеська юридична академія”, а також практикуючих юристів провідних українських юридичних фірм.

Якщо ви бажаєте поділитися своїми ідеями чи розмістити юридичну консультацію, ознайомтесь з нашими умовами про те, як опублікуватися на Юрист-блозі.