Юридичні консультації «Юрист-блогу» відтепер можна знайти і в Вікіпедії

Тепер Юрист-блог є і в Вікіпедії (Україна)!

Нещодавно аналізуючи статиситку відвідуваності юридичного блогу «Юрист-блог» помітили, що кожного дня певна кількість людей переходить на сайт з Вікіпедії. І як ми були приємно вражені побачити у публікації «Кримінальний процесуальний кодекс України» у пункті 2 розділу «Примітки» посилання на нашу юридичну консультацію «Кримінальний процесуальний кодекс України: окремі питання застосування».

Нам приємно, що Вікіпедія звернула на наш юридичний блог «Юрист-блог» увагу, і розцінюємо це як прояв інтересу до юридичних консультації, що висвітлюються на наших сторінках, а також є високою оцінкою нашої роботи.

Дякую всім, хто допомагає нам у нашому зростанні.

Будьте з нами, підписуйтесь на наш юридичний блог:

Якщо стаття була корисна - ставте лайк та робіть репост:
Facebook
Twitter
Visit Us

 

Мені приємно, що Ви дочитали статтю до самого кінця. Прошу зволікти ще одну секундочку та оцінити корисніть інформації. Завчасно дякую!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (Ще не оцінювали)

Якщо у Вас є невелике питання по суті статті - залишайте його у коментарях, та отримуйте компетентну відповідь.
Якщо Вам необхідна моя повноцінна юридична допомога у сімейних, житлових, спадкових, договірних, інших цивільних питаннях (як правило в межах м. Києва та Київської області) ДЗВОНІТЬ мені у робочі дні з 9-00 до 19-00 за телефонами: +38 096 961 51 55 або +38 095 431 19 91. 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2017 Юрист-блог // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru

Запрошую приєднатися до Юрист-блогу у соцмережах: