fbpx
22 Березня 2012      356    

Реєстрація фізичної особи, яка бажає стати підприємцем

Zemanta Related Posts ThumbnailОтже Ви вирішили почати займатися підприємницькою діяльністю, обрали організаційно-правову форму (якщо ні, то читайте публікацію Вибір форми господарювання). І наступним Вашим кроком має стати реєстрація у якості суб’єкта підприємницької діяльності.

Основні засади реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Хто і де проводить реєстрацію?

Реєстрацію проводять державні реєстратори у виконавчих комітетах міської ради міста обласного значення, або у районній, районній у містах Києва та Севастополя державній адміністрації. Наприклад, якщо ви плануєте зареєструватися у Києві, направляємося у відповідну районну у м. Києві державну реєстрацію (наприклад Оболонську).

Ще важливий момент: реєстрація провадиться за місцем Вашого проживання, тобто там де ви зареєстровані (дивись свій паспорт).

 

Підготовка документів

Для реєстрації необхідні:

  1. Заповнена реєстраційна картка.
  2. Копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (іншими словами це Ваш ідентифікаційний код)
  3. Квитанція про сплату збору за проведення реєстрації (34 грн). Реквізити для оплати шукайте на офіційних сайтах органів, де ви будете проводити реєстрацію.
  4. Паспорт (під час подання документів).

Жодних інших документів у Вас не мають права вимагати.

Подача документів

Документи можна подати:

  1. Особисто державному реєстратору
  2. Надіслати по пошті. Обов’язково з описом вкладення.
  3. Направити електронні документи. При цьому, реєстратору також надсилається (додається) електронний документ, що надає повноваження певній особі на підготовку електронних документів фізичної особи. Сплату реєстраційного збору підтверджуватиме примірник електронного розрахункового документа, засвідченого електронним цифровим підписом.
  4. Через уповноважену особу. При цьому, уповноважена особа пред’являє свій паспорт разом з документом, яким її уповноважено представляти інтереси, – іншими словами довіреність оформлена у нотаріуса.

Реєстратор має прийняти у Вас документи за описом, в якому також обов’язково зазначається дата, коли у Вас прийняли документи.

Отримання документів про реєстрацію

Ваша реєстрація буде проведена протягом двох днів, не більше.

Результатом реєстрації є виписка з Єдиного державного реєстру. Раніше видавали свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, сьогодні його замінили на виписку. Цей документ Вам мають надати не пізніше одного робочого дня з моменту реєстрації. Також можна отримати виписку по пошті, про що вказати необхідно при заповненні реєстраційної форми.

Оцініть змістовність та корисність статті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезды (8 голосів, середняя оцінка: 4,25 из 5)


Читайте також:  Відображення майнових прав дітей (допомоги при народженні дитини) в процесі здійснення е-декларування

Вам ці статті також можуть бути цікаві:

© 2018 ЮРИСТ-БЛОГ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru