29 Травня 2013      798    

Про нас

Доманчук Олена, Доманчук ОлексійПривіт! Ми Олена Доманчук та Олексій Доманчук, автори та засновники Юрист-блогу – юридичного інтернет-проекту для звичайних людей, де простою мовою розповідаємо про складні правові речі.

Олена Доманчук – юрист, адвокат, керівник та автор Юрист-блогу, радник KPD Consulting Law Firm, де очолює практику Приватних Клієнтів (усі “небізнесові” питання).

Олексій Доманчук – юрист, головний редактор Юрист-блогу.

Протягом останніх 10 років ми допомагаємо людям вирішувати найбільш складні сімейні, спадкові, договірні, майнові та житлові питання, сприяючи щоб їх приватне життя було максимально комфортним та безпечним з правової точки зору.

На сьогодні Юрист-блог є найбільшим в Україні правовим ресурсом з питань сімейного, цивільного та житлового права, на сторінках якого ми разом з найкращими фахівцями створюємо можливість розібратися у правових питаннях, ефективно захистити свої права

Щомісяця нашими консультаціями користуються 35.000+ осіб.

Близько 2500 осіб підписалося на сторінку Юрист-блогу у facebook і отримують від нас щодня поради з найактуальніших правових питань.

Дбаючи про розвиток ресурсу Юрист-блогу, наша місія – пояснити для кожного громадянина складні правові речі простою та доступною мовою.

Якщо Вам необхідна безпосередня правова допомога – залишайте заявку на юридичну консультацію. 

© 2018 ЮРИСТ-БЛОГ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru