Про Автора

автор Олена ДоманчукДоброго дня, мене звати Олена Доманчук!

Я юрист, адвокат, керівник та автор проекту Юрист-блог, радник KPD Consulting Law Firm, де очолюю практику Приватних Клієнтів. Протягом останніх 10 років я допомагаю фізичним особам вирішувати найбільш складні сімейні, майнові та житлові питання, сприяючи щоб їх приватне життя було максимально комфортним та безпечним з правової точки зору.

На сьогодні Юрист-блог є найбільшим в Україні правовим ресурсом з питань сімейного, цивільного та житлового права, на сторінках якого я разом з найкращими фахівцями створюю можливість як кожному самостійно розібратися у правових питаннях, так і звернутися за професійною юридичною допомогою.

Щомісяця нашими консультаціями користуються 30.000+ осіб.

Близько 2000 осіб підписалося на сторінку Юрист-блогу у facebook і отримують від нас щодня поради з найактуальніших питань.

Дбаючи про розвиток ресурсу Юрист-блог, моя місія і місія моєї команди – пояснити для кожного громадянина складні правові речі простою та доступною мовою. Такими принципами я завжди керуюсь і при роботі зі своїми Клієнтами, намагаючись створити зрозумілі та прості умови співробітництва, чітку та ясну стратегію відстоювання інтересів Клієнта.

Для того, щоб отримувати більше інформації про мою професійну діяльність, а також проект Юрист-блог – замовляйте на свою поштову скриньку найактуальніші листи від мене особисто та приєднуйтесь до нашої сторінки Юрист-блог у facebook.

Маєте питання, в якому я зможу Вам допомогти? Залишайте заявку на юридичну консультацію ТУТ.

© 2017 Юрист-блог // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru