Про Автора

автор Олена ДоманчукОлена Доманчук, юрист, адвокат, керівник та автор проекту Юрист-блог, радник KPD Consulting Law Firm, де очолює практику Приватних Клієнтів.

Протягом останніх 10 років я допомагаю фізичним особам вирішувати найбільш складні сімейні, спадкові, договірні майнові та житлові питання, сприяючи щоб їх приватне життя було максимально комфортним та безпечним з правової точки зору.

На сьогодні Юрист-блог є найбільшим в Україні правовим ресурсом з питань сімейного, цивільного та житлового права, на сторінках якого я разом з найкращими фахівцями створюю можливість розібратися у правових питаннях.

Щомісяця нашими консультаціями користуються 30.000+ осіб.

Близько 2000 осіб підписалося на сторінку Юрист-блогу у facebook і отримують від нас щодня поради з найактуальніших питань.

Дбаючи про розвиток ресурсу Юрист-блогу, моя місія і місія моєї команди – пояснити для кожного громадянина складні правові речі простою та доступною мовою.

Якщо Вам необхідна моя безпосередня правова допомога – залишайте заявку на юридичну консультацію – я зв’яжусь з Вами у найближчий час. 

© 2018 Юрист-блог // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru