fbpx

Про нас

автор Олена ДоманчукПривіт! Я Олена Доманчук, автор та засновник Юрист-блогу – юридичного інтернет-проекту для звичайних людей, де простою мовою розповідаємо про складні правові речі.

Олена Доманчук – юрист, адвокат, керівник та автор Юрист-блогу, радник KPD Consulting Law Firm, де очолює практику Приватних Клієнтів (усі “небізнесові” питання).

Протягом останніх 10 років ми допомагаємо людям вирішувати найбільш складні сімейні, спадкові, договірні, майнові та житлові питання, сприяючи щоб їх приватне життя було максимально комфортним та безпечним з правової точки зору.

На сьогодні Юрист-блог є найбільшим в Україні правовим ресурсом з питань сімейного, цивільного та житлового права, на сторінках якого ми разом з найкращими фахівцями створюємо можливість розібратися у правових питаннях, ефективно захистити свої права

Щомісяця нашими консультаціями користуються 35.000+ осіб.

Близько 2500 осіб підписалося на сторінку Юрист-блогу у facebook і отримують від нас щодня поради з найактуальніших правових питань.

Дбаючи про розвиток ресурсу Юрист-блогу, наша місія – пояснити для кожного громадянина складні правові речі простою та доступною мовою.

Якщо Вам необхідна безпосередня правова допомога – залишайте заявку на юридичну консультацію.