fbpx

Послуги

 

Олена Доманчук, адвокат, здійснюю юридичну практику у м. Києві. Одночасно є радником провідної української юридичної фірми KPD Consalting.

Спеціалізуюся на представництві інтересів громадян та юридичних осіб у національних судах України різних інстанцій, судовому захисті їх прав та інтересів. Також допомагаю вирішувати питання, що потребують правової допомоги, у позасудовому порядку.

Станом на вересень 2018 року мій практичний досвід становить 10 років.

Якщо ви на Юрист-блозі впереше, пропоную ознайомитись більш детально з інформацією про мене та проект Юрист-блог.

 

Перед тим, як звернутися до мене, прошу уважно ознайомитися з інформацією щодо порядку надання мною юридичних послуг

 

Юридичні послуги у м. Києві

Я адвокат, що здійснює, свою діяльність у місті Києві.

Саме тому, за загальним правилом, представництво інтересів в судах та надання мною правової допомоги здійснюється саме в межах міста Києва та Київської області.

Хоча можуть бути і виключення, які оговорюються в кожному випадку окремо.

l

Увага деталям

Надання якісної юридичної допомоги є неможливим без вивчення усіх деталей конкретної справи, аналізу наявних документів, отримання всебічних пояснень.

У зв’язку із зазначеним мною не надаються юридичні поради в телефонному режимі, а так само шляхом надання відповідей на коментарі до наших статей.

Порядок взаємодії

Для отримання юридичних послуг ми домовляємося про зустріч у зручний для вас час у моєму офісі: м. Київ, вулиця Старокиївська, 10-Г, бізнес-центр Вектор (2 хв від метро КПІ).

При цьому, ви попередньо інформуєте про проблематику ситуації та на першу зустріч берете усі наявні у вас матеріали. В свою чергу я, з урахуванням наданої вами інформації, приходжу максимально готовою зі свого боку.

Записатися на зустріч можна по телефону або за допомогою контактної форми, вказаних нижче. У другому випадку я протягом робочого дня зв’яжуся з вами, щоб узгодити час зустрічі та, за необхідності, уточнити обставини вашої справи.

Вартість послуг

Якщо ви шукаєте безкоштовний або найдешевший варіант юридичних послуг, тоді вам необхідно пошукати іншого спеціаліста. Мої юридичні послуги, в тому числі консультація, коштують грошей. Дуже частно за результатами лише однієї консультації мої клієнти отримують чітке розуміння своєї ситуації, її перспективи та чіткий алгоритм подальших дій.

При цьому, вартість моїх послуг є максимально обґрунтованою та співмірною по відношенню до складності справи. У кожній справі я намагаюсь мінімізувати витрати мого клієнта, аж до стягнення в повному обязі вартості юридиних послуг з іншої сторони, що дозволяє законодавство.

Вартість однієї години первісної консультації, на якій ви отримуєте відповіді на питання по вашій справі, а також детальний алгоритм подальших дій, становить 1000 грн. В більшості випадків, консультація проходить протягом півгодини, відповідно її вартість буде 500 грн.

Якщо за результатами консультації ви доручите здійснювати представництво та захист ваших прав та інтересів мені, така консультація буде безкоштовною.

В свою чергу ми гарантуємо:

N

Професійний та відповідальний правовий супровід

N

Вчасно та якісно виконані заходи

N

Повну конфіденційність

N

Прозорі, чіткі та зрозумілі умови взаємодії

N

Регулярне звітування про виконане

N

Правову підтримку по суті справи протягом всього часу її вирішення

N

Високу отриману цінність за оптимальною ціною

У випадку, якщо ви шукаєте адвоката у місті Києві, а вищевикладені умови для вас є прийнятними, обирайте зручний для вас спосіб та записуйтесь на консультацію 

 

Телефон для запису на юридичну консультацію у м. Києві

+38 096 961 51 55

Контактна форма

13 + 7 =