fbpx
24 Квітня 2018      343    

Практика Приватні Клієнти KPD Consalting Law Firm під керівництвом Олени Доманчук серед найкращих в Україні за оцінкою The Legal 500

Раді сповістити, що за результатами 2017 року практика Приватні Клієнти KPD Consalting Law Firm, яку очолює радник зазначеної компанії Олена Доманчук, згідно з дослідженням міжнародного видання The Legal 500 увійшла до п’ятнадцяти найкращих в Україні.

Адвокат Олена Доманчук

Олена Доманчук вдячна усім, хто довірив їй вирішення своїх правових питань, переконавшись у найвищій якості юридичних послуг KPD Consalting Law Firm та практики Приватні Клієнти зокрема.

Крім цього варто зазначити, що в KPD Consalting Law Firm крім практики Приватні Клієнти, практики Корпоративного права и M&A, Врегулювання спорів, Нерухомості і будівництва, Банківського і приватного права, Трудового права були названі за думкою The Legal 500 одними з найкращих на українському ринку юридичних послуг.

The Legal 500 забезпечує найбільш повну, усесторонну та об’єктивну оцінку юридичних фірм, їх практик, адвокатів та  юристів у більш ніж 100 країнах світу.

Щорічна оцінка та рекомендації The Legal 500 формуються шляхом проведення незалежних досліджень, анкетування юридичних фірм, клієнтів, а також конкурентів юридичних фірм.

Читайте також:  Україна: Юридичні акценти. Грудень 2016

Раді бути вам корисними.

© 2018 ЮРИСТ-БЛОГ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru